טיפול PRP בחיפה

טיפול PRP בחיפה

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

טיפול PRP נחשב לאחת השיטות החדשניות ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית היום. הטיפול עושה שימוש בשיטה חדשנית ובחומר טבעי בלבד. החומר המוזרק לאזורים הדורשים טיפול מופק ישירות מדגימת דם הנלקחת מהמטופל/ת העוברים את ההליך, ומכאן הטיפול מכונה גם “טיפול ערפד”. ההליך החדשני מסייע למצבים שונים ומאפשר לעודד צמיחה וחידוש של תאים ורקמות בגוף.

במאמר זה נדבר על טיפול PRP בחיפה. כיצד ההליך מתבצע, למי הטיפול מתאים ואיך גם אתם יכולים לעבור אותו ולשפר את המראה החיצוני והתחושה הפנימית שלכם.

מה זה טיפול PRP ואיך הוא מתבצע?

טיפול PRP עושה שימוש בפלזמה עשירה בטסיות. במהלך הטיפול מוזרקת כמות קטנה של פלזמה ישירות לאזורים המטופלים, במטרה לעודד צמיחה מחודשת ותהליכי ריפוי טבעיים. הפלזמה מופקת מדגימת דם הנלקחת מהמטופל או המטופלת שעוברים את ההליך, וממנה מבודדות הטסיות, המכונות טרומבוציטים. טסיות הדם בגוף נחשבות ל”בית החרושת” לחלבונים האחראיים על חידוש תאים ולפקטורי גדילה (growth factors). גורמי גדילה הם חלבונים אשר הטסיות מפרישות בתהליכים טבעיים של ריפוי פצעים, כאשר יש צורך ביצירה של תאי עור, כלי דם, עצמות, גידים, או שרירים, על מנת לכסות את האזור הפצוע. טסיות הדם הם התאים הראשונים אשר עושים את דרכם למקום הפגוע, יוצרים חלוקה של תאי עור ומושכים תאים הנקראים פיברובלסטים, האחראים על יצירת סיבי קולגן חדשים. חלבונים אלה מסייעים לטיפול בתהליכי הזדקנות של העור, בפציעות ספורט וכאבי פרקים, וכן גם בבעיות של נשירת שיער והתקרחות.

כיצד מתבצע טיפול PRP בחיפה?

טיפול PRP בחיפה מתבצע על ידי מומחים לרפואה אסתטית בקליניקה מקצועית בעלת ניסיון ומוניטין. הטיפול מתחיל בנטילת דגימת דם מהמטופל/ת לתוך מבחנה. המבחנה הזו עוברת תהליך של סרכוז במכשיר צנטריפוגציה, אשר במהלכו הפלזמה העשירה בטסיות דם מופרדת משאר מרכיבי הדם, התאים האדומים והלבנים. טסיות הדם מעורבבות עם דמו של המטופל ומוזרקות חזרה לאזורים שנבחרו עבור הטיפול. הנוזל הייחודי והמרוכז מכיל תאי גזע אשר מסוגלים לעודד צמיחה וגדילה של תאים בגוף.

מחקרים רבים פורסמו בשנים האחרונות אשר הוכיחו את היעילות של שיטת הטיפול החדשנית הזו, בתחום שיקום השיער, תחום האורתופדיה ותחום האסתטיקה הרפואית. הטיפול מעניק פתרון למגוון מצבים שונים ומאפשר לקבל תוצאות מיטביות בכל פעם מחדש. כמו בכל טיפול אסתטי או רפואי אחר, דרגת השיפור משתנה בהתאם למצב המטופלים, ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים במיוחד.

טיפול PRP בחיפה אצל המומחים בתחום

אנחנו בביונד אסתטיק עובדים עם המכשור החדשני והמתקדם בתחום, ומציעים מגוון של טיפולי אסתטיקה, ביניהם טיפול PRP בחיפה. את הטיפול ניתן לעבור למטרות שונות כמו שיפור מרקם עור הפנים והפחתת קמטים, עצירת התקרחות ועידוד צמיחת שיער, והפחתת כאבי פרקים ושרירים. לקבלת תוצאות מיטביות, מומלץ לבצע בין 3 ל-5 טיפולים בהפרש של כחודש בין האחד לשני, ולאחר מכן לתחזק אותן אחת לשנה. הטיפול החדשני מסייע לחדש את התאים והרקמות בגוף ומעניק תוצאה מיטבית ומרשימה במיוחד הנשמרת לטווח הארוך.

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

השאר\י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם עם המבצעים המיוחדים שלנו